DELKOR dziś

Firma zatrudnia około 100 osób.
Dystrybucję prowadzimy w oparciu o działania własnych przedstawicieli handlowych, a także reprezentantów producentów, którzy zobowiązani są do regularnej współpracy z obsługiwanymi przez nas Klientami.
Dzięki licznym treningom i specjalistycznym szkoleniom, pomagającym doskonalić niezbędne umiejętności, możemy stwierdzić, że dysponujemy wszechstronnie przygotowanym do prowadzenia dystrybucji personelem.
Nasza baza logistyczna zapewnia dostawę towaru w ciągu 48 godzin, choć najczęściej jest to termin 24-godzinny.
Posiadamy w firmie również dział obsługi instytucji i odbiorców pozarynkowych, oferujący do sprzedaży odzież roboczą, obuwie, materiały biurowe, chemię specjalistyczną, itp.
Mogą państwo na nas liczyć na terenie województwa łódzkiego!
Sukces Naszych Klientów – jest naszym sukcesem !

DELKOR  historia Firmy

DELKOR Sp. z o.o. powstała w 1997 roku w wyniku połączenia trzech kluczowych firm branży chemiczno-kosmetycznej, działających od początku lat 90-tych na terenie obecnego województwa łódzkiego.
W skład firmy weszły:
·          Przedsiębiorstwo Handlowe EWA z Bełchatowa
·          Hurtownia Kosmetyczna LUZ z Łodzi
·          Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ART-TOM z Łodzi
Pod koniec roku 1997 nabyliśmy od Przędzalni Czesankowej „Polmerino” budynek biurowo-magazynowy, położony w Łodzi przy ulicy Wróblewskiego 19, będący od tego momentu główną siedzibą naszej firmy.

Już w lutym 1998 roku DELKOR przystąpił do ogólnopolskiej organizacji handlowej, zrzeszającej dystrybutorów chemii gospodarczej i kosmetyków, pod nazwą Sieć DELKO S.A. z siedzibą w Śremie. W 2002 roku powstała Polska grupa handlowa Konsument Sp. z o.o. W jej szeregach oczywiście nie mogło zabraknąć firmy DELKOR!
Było to stowarzyszenie dystrybutorów artykułów FMCG z regionu łódzkiego, którzy wspólnie tworzyli nowoczesne metody handlu i organizowali różnorodne przedsięwzięcia marketingowe. Jego celem było wspieranie handlu  rodzimego,  przeciwstawianie się dominacji wielkich sieci handlowych oraz integracja środowiska kupieckiego. Grupa zaprzestała działalności w grudniu 2011 roku. Jednak przez prawie 10 lat prowadziła skuteczne działania na rodzimym rynku.
Dzięki tym posunięciom udało nam się w szybkim tempie uzyskać wiodącą pozycję wśród firm dystrybucyjnych naszej branży.